Επίσκεψη στο εργοτάξιο της Πόντου
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/ergo1-991x564.jpg)
Ο επικεφαλής της παράταξής μας Αβραάμ Περσίδης, ο δημοτικός σύμβουλος Θεόδωρος Αλεπίδης και οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Γιοβάννα Μιχαηλίδου, Γιώργος Αγγελής και Κώσταντινος Εγγονόπουλος επισκέφτηκαν το εργοτάξιο του δήμου μας στην Πόντου.
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/ergo3-1024x768.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/ergo2-1024x768.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/ergo1-1024x768.jpg)
Αφού οι εργαζόμενοι εξέφρασαν τα καίρια προβλήματα και τις ανάγκες τους, εν συνεχεία ο Αβραάμ Περσίδης πήρε τον λόγο και τους ενημέρωσε για τις θέσεις – προτάσεις της παράταξης μας για τον τομέα της καθαριότητας και των άλλων τεχνικών υπηρεσιών του δήμου.