Eπίσκεψη σε υπηρεσίες του Δήμου και στις Λαϊκές αγορές
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik7f-991x564.jpg)
Επίσκεψη στις υπηρεσίες του Δήμου Καλαμαριάς πραγματοποιήσε το πρωί της Πέμπτης 14 Σεπτεμβρίου ο κ. Αβραάμ Περσίδης με μέλη της παράταξης.
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/dimarxeio.jpg)
Ακολούθως επισκέφθηκαν την λαϊκή της Αμισού στο κέντρο της Καλαμαριάς και αυτή του Φοίνικα, όπου είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν με πολίτες και παραγωγούς – πωλητές λαϊκών αγορών.
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik6-771x1024.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik5-771x1024.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik4-771x1024.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik3-1024x447.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik2-1024x592.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/laik1-768x1024.jpg)
Τον κ. Περσίδη συνόδευσαν ο δημοτικός σύμβουλος Θεόδωρος Αλεπίδης και οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Γιοβάννα Μιχαηλίδου, Γεώργιος Αγγελής, Χρήστος Πορφυριάδης Σάββας Κωνσταντινίδης και Αλέξανδρος Κανίρης και Παρασκευή Πατσαμάνη.