Η παράταξη μας παρούσα στη Συναυλια – Εκδήλωση με θέμα “Καραμπουρνάκι SOS”
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/καρα1-2-991x564.jpg)
Το Δίκτυο Πολιτιστικών Συλλόγων για τη διάσωση του παραλιακού μετώπου Καλαμαριάς διοργάνωσε σήμερα Συναυλια – Εκδήλωση με θέμα “Καραμπουρνάκι SOS “.
Όλοι μαζί διεκδικούμε:
ένα αδόμητο ενιαίο παραλιακό μέτωπο
την μετατροπή του Κόδρα σε Μητροπολιτικό Πάρκο.
Ο επικεφαλής κ. Αβραάμ Περσίδης έδωσε το παρών συνοδευόμενος από τους υποψήφιους της παράταξης Χρήστο Φολτόπουλο, Γιοβάννα Μιχαηλίδου, Γεωργία Καπουσήζη και Νίκο Σωτηράκη.
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/καρα3.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/καρα2.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/καρα4.jpg)
![](https://kalamaria-axizei.gr/wp-content/uploads/2023/09/καρα1-1.jpg)
Τέσσερα χρόνια τώρα με κάθε τρόπο είτε μέσω της φωνής μας στο δημοτικό συμβούλιο, είτε με επαφές με συλλόγους και φορείς του τόπου μας πιέζουμε προς αυτή την κατεύθυνση.